top of page
trumar_logo_HQ-01.png
TR

Hedeflerimiz

Bizi dinamik tutan ve bize heyecan katan hedeflerimize göz atın.

Kurulduğu tarihten bu yana daima kalitenin ve katma değerin önemine vurgu yapan Trumar Ayakkabı, motivasyonunun ve potansiyelinin kaynağını geri dönüşlerden çıkarmış olduğu müşteri memnuniyeti sonuçları olarak göstermektedir.

Üretim ve satış alanlarında oluşan rakamların başarı kıstası olarak nitelendirilmesi ve bu rakamların hedefe konulması kalite ve memnuniyet esasları ile çoğu zaman örtüşmemesinden dolayı Trumar Ayakkabı, başarı ölçütünü her zaman mutlu müşterilerin sayısının oluşturduğunu vurgulamaktadır.

Trumar Ayakkabı’nın hedefi, belirli bir noktaya ulaştırmış olduğu kalite seviyesinin sürekliliğini sağlayarak sektör içerisindeki başarı çıtasını iç ve dış pazarda sürekli yükseltmekle beraber, bu alanda yön veren ve takip edilen bir kuruluş olmaya devam etmektir.

Sektöre kazandırılmış olan birçok yeniliğin ve özgünlüğün altında imzası yer alan Trumar Ayakkabı, hedefi bakımından doğru bir yol izlediğini gerek büyüme sonuçları, gerek memnuniyet anketleri ile teyit edebilir durumdadır.

bottom of page