top of page
trumar_logo_HQ-01.png
TR

Hakkımızda

Trumar Ayakkabı'nın 1995'ten bugüne başarı ile yükselişine göz atın.

"Bir Adım

Önde

Olmak"

1995 Yılında Topkapı / İstanbul’da kurulan tesisleri ile Türkiye’de emniyet ayak giyecekleri ve iş ayakkabıları alanında yüksek standartlarda üretim yapan ilk firma olma özelliğini taşımaktadır.

Hedefler ile birlikte büyüme yolunun değişim ve gelişimden geçtiği kararlaştırıldığında 2006 Yılında İkitelli’de bulunan yeni üretim tesisinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2006 yılından bu yana tüm operasyonlar, İkitelli tesisi üzerinden sürdürülmektedir.

120’den fazla çalışanı ve dinamik kadrosu sayesinde müşteri taleplerini güncel yazılımlar ve teknolojik donanımlar ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamayı başaran Trumar Ayakkabı, tüm süreçlerde daima müşteri odaklılığı esas alarak en üst düzeyde memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir.

Kullanıcı yorumları ve geri bildirimleri, memnuniyet anketleri, saha araştırmaları ve Ar-Ge çalışmaları ile risk grubunda yer alan endüstriyel çalışanlar, motosiklet kullanıcıları ve doğa sporlarıyla ilgilenenler için koruyucu ayak giyecekleri açısından sürekli bir takip mekanizması oluşturulmuştur. Ayrıca bu çalışmalar sayesinde Trumar Ayakkabı sektörün gelişimini sağlamak, Türkiye’nin bu alanda iç ve dış pazardaki konumunun güçlenmesi için gayret göstermektedir.

Trumar Ayakkabı, tesislerinde üretmiş olduğu tüm ürünleri ve ürünlerde kullanılmış olan malzemeleri, ilgili standartları karşıladığına dair gerekli laboratuvar tetkikleri sonucu ile onaylayan bağımsız kuruluşlar tarafından alınmış belgeler ve sertifikalar ile kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Bu bağlamda Trumar Ayakkabı, kullanıcılar ile arasında inşa etmiş olduğu güveni sürekli pekiştirmek ve geliştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm üretim ve yönetim çalışmalarında şeffaf bir politika izleyerek, müşterileri ve tedarikçileri ile arasında ileriye dönük pozitif ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.

bottom of page